Neri Karra

Магазин «NERI KARRA»

+38 (067) 159 36 09

Магазин Neri Karra спеціалізується на продажу красивих аксесуарів найвищої якості преміум класу за доступними цінами, а саме колекції сумок, гаманців, портмоне та ін.

Компанія Neri Karra – це дизайн поза часом, де ручна майстерність та матеріали класу люкс обєднуються для створення вишуканих сумок т аксесуарів.

Шкіряні вироби Neri Karra створені руками досвідчених майстрів з матеріалів найвищої якості. Для досягнення таких високих стандартів – створена спеціально вивчена група майстрів по відбору шкіри, котра подорожує світом відбираючи найкращі та найякісніші матеріали. Маючи у своєму арсеналі тільки руки та покладаючись на них, спеціалісти «читають» шкіру, прощупують її текстуру, виключаючи найменші нерівності. Уважно відібрані матеріали ще раз піддаються ретельному контролю якості на фабриці. Кожен окремий виріб, включаючи маленький брелок, перед тим, як покинути фабрику, проходить 5 ступенів контролю якості для забезпечення бездоганності кінцевої продукції.

Основи дизайну Neri Karra формуються на основі поєднання традиційних та позачасових принципів, з однієї сторони, та потреб сучасного повсякденного життя, з іншої.

Жіноча колекція сумок і портмоне Neri Karra призначена для жінки, котра перебуває в постійному русі – з дому в офіс, з офісу на ділову вечерю або кафе. Кожен виріб елегантний та водночас функціональний.

Елегантна вишуканість характеризує чоловічу колекцію Neri Karra бізнес сумок, портфелів, потмоне, органайзерів, ременів та інших дрібних аксесуарів. Стильно-функціональні для щоденного вжитку та для корпоративного життя, вони зроблені вручну з найвищих сортів італійської шкіри та м’якої телячої шкіри з врахування практицизму, функціональності та елегантності.

Зустрічайте щоденні потреби життя з елегантним стилем Neri Karra.

Neri Karra

Наші магазини