Milestone

Магазин Milestone

+38 (050) 144 92 77

Milestone – бренд, що спеціалізується на виробництві високоякісного верхнього одягу для чоловіків. За більш, ніж 20 років свого існування торгової марки вдалося завоювати популярність серед любителів стильного і якісного одягу в багатьох країнах світу.

Фірмовий стиль Milestone – це класичний крій і застосування якісних натуральних матеріалів. Асортимент чоловічих колекцій включає в себе шкіряні куртки, пальто і плащі різних стилів. Варто відзначити, що шкіра, яка використовується для пошиття речей Milestone – це матеріал найтоншої вичинки і найвищої якості. Для виготовлення брендового одягу також застосовують Наппо, велюр, льон і нубук. Відмінною рисою речей Milestone є хутряна обробка. Крім того, фірмовим виробам властиві неперевершена якість і ідеальна посадка по фігурі. В такому одязі ви завжди будете почувати себе зручно.

У вас божевільний темп життя? Ви впевнені в собі і звикли самостійно створювати свій стиль? В одязі цінуєте насамперед якість і комфорт? Тоді речі від Milestone – то, що вам потрібно. Сміливі дизайнерські рішення, гармонійне поєднання безліч стилів, оригінальна обробка виробів – ось що таке Milestone. Компанія прагне до вдосконалення виробничого процесу, впроваджуючи самі передові технології обробки шкіри та текстилю. Використання виключно якісних матеріалів, багатофункціональність і порівняно доступні ціни роблять продукцію Milestone затребуваною. Окрім того, речі цього бренду завжди відповідають модним тенденціям, виглядають стильно і актуально.

Наші магазини