Головна

ТОРГОВИЙ ЦЕНТР “КУБ”

радий вітати кожного з вас на своєму порталі. Ми відкрили цей торговий центр з розрахунком на безперечний успіх в поставленій меті, яку хочемо сформулювати так: “Якість – коли повертається щасливий покупець, а не товар”.

У нас тільки ті магазини, які пропонують цікаві якісні новинки в сфері модних тенденцій одягу, взуття, та косметології.

Тут ви знайдете виключно добросовісні пропозиції за цілком прийнятними цінами. ТЦ пропонує широкий вибір ексклюзивного чоловічого та жіночого одягу, свіжі колекції вечірнього, ділового та дитячого одягу, чоловічого та жіночого взуття, одягу для відпочинку та спорту, парфумів та косметики, авторських сувенірів та предметів декору, натурального хутра та аксесуарів, оптика та перукарня.

В ТЦ «КУБ» для вас відкрита WI-FI зона.

Програма «Картка постійного покупця»

(Програма лояльності)

Картка постійного покупця
  1. Для нарахування знижки при здійсненні покупки в точці продажу Партнера Учасник повинен пред’являти Ідентифікатор лояльності Програми кожного разу до закриття трансакції.
  2. Винагорода у вигляді знижки нараховується згідно з визначеними Програмою умовами при розрахунку за покупку. Інформація про схеми нарахування винагороди розміщується в точках продажу, а також поширюється через інші канали комунікацій.
  3. Винагорода по Програмі лояльності не сумується з додатковими знижками, які діють в салоні.
  4. Партнери Програми можуть нараховувати суму Винагороди за різними схемами.

Наші магазини